Aktivitetskalender

Desember 2019
M T O T F L S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

25. deltok i flott vær i sesongens 7. løp som gikk på "Folkestien" med start på renseanlegget. 

Raskeste løpere i den lange løypa var Torbjørn Høitomt og Liv Thorseng, mens Viktor Kyllingstad var raskest i den korte løypa.

Resultatliste Land løpskarusell 14.06.17

3500m                                              

B 9-10                                                                  

Sandvik, Nils Øksne              Søndre Land IL           20:08

J-11                                                                      

Tronrud, Sara                       Nordre Land IL            16:44

Sandvik, Solveig Øksne        Søndre Land IL           17:38

Sørsveen, Malin Jeanette                                        25:50

G-12                                                                     

Berger, Henrik                                                        17:26

Korshavn, Jonathan              Nordre Land IL            24:42

G-15                                                                     

Eng, Anders Alme                 Nordre Land IL            14:05

KS                                                                        

Heistad, Kristine                                                     16:59

MS                                                                       

Høitomt, Torbjørn                                                   12:42

KV 35-39                                                              

Sørsveen, Stine Lill                                                 25:50

MV 40-44                                                              

Parthaugen, Morten              Torpa Ski                    14:03

KV45-49                                                               

Thorseng, Liv                       Nordre Land IL            14:45

MV 40-49?                                                            

Sandvik, Sven                      Søndre Land               20:09

MV 50-54                                                              

Kyllingstad, Tor                     Søndre Land IL           14:43

Sveen, Ivar                          Torpa UL                    16:03

Gjerdalen, Kjetil                    Nordre Land IL            16:06

Sørum, Victor                       Ringelia IL                  17:03

MV 65-69                                                              

Lysen, Hans                         Søndre Land IL           14:53

500m                                                

B 5-10 år                                                              

Johansen, Hedda Elida         Søndre Land IL           2:47

Johansen, Trym Andor          Søndre Land IL           5:08

Kyllingstad, Selma Frivoll       Søndre Land IL           3:28

Røstad, Julie                        Nordre Land IL            2:30

Sørbøensveen, Magnus        Nordre Land IL            5:03

Sheneshel, Yousef                Søndre Land IL           2:36

G 14                                                                     

Kyllingstad, Viktor                 Søndre Land IL           2:18

Det andre løpet i Land løpskarusell gikk 10. mai på Dokka stadion. Mens det første løpet hadde sommervær, var det nå 2 grader og sluddbyger. Likevel var det 24 deltagere, en nedgang fra fjorårets rekordsesong, men godt over gjennomsnittet fra tidligere år. 
Ni løp 300m, fire løp 600m og elleve løp 1500m.
På den lengste distansen vant en av 14-åringene som deltok, Peder Elias Nordseth. Han løp imponerende jevnt, 300m ble passert på 60 sek, de to neste rundene på 90, og sisterunden på 86 sekunder. Nummer to i mål var faren, Hans Kristian!
Resultater

300m
G11
1.Jakobsen, Vebjørn Nordre Land IL 1:03
G14
1.Kyllingstad, Viktor Søndre Land IL 1:05
B 5-10
Johansen, Trym And0r Søndre Land IL 2:12
Parthaugen, Kristian Torpa ski 1:48
Rosenberg, Are Fosse Nordre Land IL 1:42
Sørbøensveen, Magnus Nordre Land IL 1:33
Dokken, Anne Birgit Nordre Land IL 1:08
Kyllingstad, Selma Frivoll Søndre Land IL 1:32
Røstad, Julie Nordre Land IL 1:12
600m
B10
Johansen, Hedda Elida Søndre Land IL 2:47
Parthaugen, Martin Torpa ski 2:40
G11
1.Ramnefjell, Teodor Søndre Land IL 2:35
J-11
1:Tronrud, Sara Nordre Land IL 2:30
1500m:
G14
1.Nordseth, Peder Elias Gjøvik FIK 5:26
2.Dokken, Hans Kristian Nordre Land IL 6:38
MV35-39 
1.Sørbøensveen, Ronny Nordre Land IL 5:43
MV40-44
1.Nordseth, Hans Kristian Gjøvik FIK 5:37
2.Parthaugen, Morten Torpa Ski 5:38
MV50-54
1.Kyllingstad, Tor Søndre Land IL 5:55
2.Sveen, Ivar Torpa UL 6:25
3.Gjerdalen, Kjetil Nordre Land IL 6:45 
4.Sørum, Victor Ringelia IL 6:53
MV60-64
1.VenåsTore Søndre Land IL 5:59
MV65-69
2.Lysen, Hans Søndre Land IL 6:09

 100517 1

 

Kommende aktiviteter

ons jan 15, 2020 @19:00 -
SU-møte
ons feb 19, 2020 @19:00 -
SU-møte
ons feb 26, 2020 @19:00 -
Styremøte NLI
ons mar 11, 2020 @19:00 -
SU-møte
ons mar 18, 2020 @18:00 -
Årsmøte NLI

Oppland Energi AS

Etnedal Sparebank

NLI grasrotandel stående2