Aktivitetskalender

April 2018
M T O T F L S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

25. deltok i flott vær i sesongens 7. løp som gikk på "Folkestien" med start på renseanlegget. 

Raskeste løpere i den lange løypa var Torbjørn Høitomt og Liv Thorseng, mens Viktor Kyllingstad var raskest i den korte løypa.

Resultatliste Land løpskarusell 14.06.17

3500m                                              

B 9-10                                                                  

Sandvik, Nils Øksne              Søndre Land IL           20:08

J-11                                                                      

Tronrud, Sara                       Nordre Land IL            16:44

Sandvik, Solveig Øksne        Søndre Land IL           17:38

Sørsveen, Malin Jeanette                                        25:50

G-12                                                                     

Berger, Henrik                                                        17:26

Korshavn, Jonathan              Nordre Land IL            24:42

G-15                                                                     

Eng, Anders Alme                 Nordre Land IL            14:05

KS                                                                        

Heistad, Kristine                                                     16:59

MS                                                                       

Høitomt, Torbjørn                                                   12:42

KV 35-39                                                              

Sørsveen, Stine Lill                                                 25:50

MV 40-44                                                              

Parthaugen, Morten              Torpa Ski                    14:03

KV45-49                                                               

Thorseng, Liv                       Nordre Land IL            14:45

MV 40-49?                                                            

Sandvik, Sven                      Søndre Land               20:09

MV 50-54                                                              

Kyllingstad, Tor                     Søndre Land IL           14:43

Sveen, Ivar                          Torpa UL                    16:03

Gjerdalen, Kjetil                    Nordre Land IL            16:06

Sørum, Victor                       Ringelia IL                  17:03

MV 65-69                                                              

Lysen, Hans                         Søndre Land IL           14:53

500m                                                

B 5-10 år                                                              

Johansen, Hedda Elida         Søndre Land IL           2:47

Johansen, Trym Andor          Søndre Land IL           5:08

Kyllingstad, Selma Frivoll       Søndre Land IL           3:28

Røstad, Julie                        Nordre Land IL            2:30

Sørbøensveen, Magnus        Nordre Land IL            5:03

Sheneshel, Yousef                Søndre Land IL           2:36

G 14                                                                     

Kyllingstad, Viktor                 Søndre Land IL           2:18

Kommende aktiviteter

GIT Logo Profil FB

NLI grasrotandel stående2