Aktivitetskalender

April 2018
M T O T F L S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

25 løpere deltok på sesongens siste løp som gikk på Lands museum. Det var nesten like mange som i fjor til tross for dagens regnvær.

I årets karusell har det vært 11 løp, 115 deltagere med i alt 311 starter. Det er 8% færre enn i fjor, men likevel den karusellsesongen med nest flest deltagere.

I år var det hele 5 som deltok på alle løpene. Hedda Elida Johansen og Selma Kyllingstad var nye plakettvinnere, Viktor og Tor Kyllingstad fikk et nytt årstall på sin plakett, og Hans Lysen fikk diplom for 3 år på rad med "fullt hus" i tillegg til nytt årstall på plaketten.

I alt 40 barn 15 år og yngre fikk premie for å deltatt på minst tre løp, mens 5 voksne fikk premie for å ha deltatt i minst 5 løp.

Resultater kort runde, antall runder på 10 minutter

Barn 6-10 år                                                                

Dokken, Anne Birgit                Nordre Land IL      14

Røstad, Julie                          Nordre Land IL      14

Sørbøensveen, Magnus          Nordre Land IL      8

Bekkelien, Ingeborg Lysen      Søndre Land IL     13

Eide, Edel Agnete Glomsaas   Søndre Land IL     14

Ramnefjell, Inga                     Søndre Land IL     12

Kristensen, Hedda                  Søndre Land IL     13

J12                                                                   

1. Sveen, Iselin Eliassen         Søndre Land IL     14

G14                                                                  

1. Kyllingstad, Viktor               Søndre Land IL     14

     

Resultater lang runde, antall runder på 20 minutter

J10                                                                   

Kyllingstad, Selma Frivoll         Søndre Land IL     5

Johansen, Hedda Elida           Søndre Land IL     8

J11                                                                   

1. Kristensen, Helle                 Søndre Land IL     8

G11                                                                  

1, Ramnefjell, Teodor             Søndre Land IL     8

G12                                                                  

1. Berger, Henrik                                                9

G14                                                                  

1. Nordseth, Peder Elias         Gjøvik FIK             13

2. Gjerdalen, Markus Røstad  Nordre Land IL      10

KV40-44                                                            

1. Ingebretsen, Kjersti             Søndre Land IL     10

KV45-49                                                            

1. Thorseng, Liv                     Nordre Land IL      11

MS                                                                    

1. Høitomt, Torbjørn                                           13

MV40-44                                                           

1. Parthaugen, Morten            Torpa Ski              12

MV50-54                                                           

1. Kyllingstad, Tor                   Søndre Land IL     11

2. Sørum, Victor                     Ringelia IL             10

2. Sveen, Ivar                         Torpa UL              10

2. Gjerdalen, Kjetil                  Nordre Land IL      10

MV60-64                                                           

1.Lysen, Hans                        Søndre Land IL     11

Kommende aktiviteter

GIT Logo Profil FB