Aktivitetskalender

Januar 2018
M T O T F L S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

30 stilte til start i flott sommervær da friidrettsgruppa arrangerte sitt første "nattløp" med start klokka 22:30.

Totalvinnere ble Abdullahi fra arrangørklubben, og Jessica Silber fra Raufoss IL.

Begge startet i yngste klasse, 12-16 år, og det er oppsiktsvekkende at så unge løpere blir totalvinnere.

Resultater fra "Nattløpet på Dokka 30. juni 2017

G 12-16                                                           

1            Abdullahi                   NLI            17:09

2            Hans Erik Hogne       NLI            19:56

3            Anders Alme Eng       NLI            20:23

4            Erik Røstad               NLI            20:33

5            Stian Berntsen           NLI            20:33

J 12-16                                                            

1            Jessica Silber            Raufoss     20:34

2            Sara Tronrud             NLI            24:06

3            Merete Berntsen        NLI            25:36

K 17-29                                                           

1            Agnethe Haslie          Gjøvik        22:01

2            Kristine Heistad                          24:26

K 40-49                                                           

1            Linda Nilsen              NLI            27:46

2            Anne Berit Strandum                  31:29

3            Lillian Bang Hagen     NLI            31:30

K 50-59                                                           

1            Bjørg Hagaseth                          22:59

M 17-29                                                           

1            Crespo dos Santos                     17:16

2            Trym Stensvold         Follo ski     17:19

3            Simen Munkelien                        20:15

M 30-39                                                           

1            Torbjørn Høitomt                        17:51

2            Eirik Gjerdalen           NLI            21:01

3            Jan Vidar Martinsen                    21:36

M 40-49                                                           

1            Geir Arild Vestrum     NLI            17:58

2            Vegar Jøranli             NLI            18:09

3            Knut Lium                 NLI            18:22

4            Geir Jarle Bjørneng                    21:03

5            Tommy Selnes                           22:46

6            Helge Stadheim         Nammo      23:39

M 50-59                                                           

1            Ivar Sveen                                 23:11

Trimklasse uten tid                                  

                     Oskar Lium                               

                     Lovise Lium                               

                     Anita Roen                                

Arrangør: Nordre Land IL - friidrett

 

Kommende aktiviteter

tir jan 16, 2018 @19:00 -
Styremøte NLI Fotball
tir feb 06, 2018 @19:00 - 20:00
Styremøte NLI Fotball
tir feb 06, 2018 @20:00 -
Årsmøte NLI Fotball
tor feb 08, 2018 @19:00 - 21:00
Møte i samarbeidsutvalget (SU)

GIT Logo Profil FB