Aktivitetskalender

Oktober 2018
M T O T F L S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Klubbrekorder Nordre Land Idrettslag

Jenter

Distanse

Stilart

Etternavn

Fornavn

Tid

25

FRI

RUDSENGEN

RUNA

00:16.12

50

FRI

RUDSENGEN

RUNA

00:31.97

100

FRI

RUDSENGEN

RUNA

01:13.21

200

FRI

ELVESVEEN

MARI

02:50.71

400

FRI

ELVESVEEN

MARI

06:05.75

800

FRI

KORPBERGET

INGVILD

13:41.39

25

RYGG

RUDSENGEN

RUNA

00:18.14

50

RYGG

KOISTINEN

OUTI

00:39.36

100

RYGG

KORPBERGET

INGVILD

01:35.87

200

RYGG

KORPBERGET

INGVILD

03:31.04

25

BRYST

RUDSENGEN

RUNA

00:18.90

50

BRYST

VIKERSVEEN

ANNA

00:44.38

100

BRYST

RUDSENGEN

RUNA

01:41.57

200

BRYST

VIKERSVEEN

ANNA

03:43.37

25

BUTTERFLY

RUDSENGEN

RUNA

00:16.60

50

BUTTERFLY

RUDSENGEN

RUNA

00:35.49

100

BUTTERFLY

RUDSENGEN

RUNA

01:26.47

100

MEDLEY

RUDSENGEN

RUNA

01:23.35

200

MEDLEY

RUDSENGEN

RUNA

03:07.80

         

4*50

FRI

JENTER

NORDRE LAND IDRETTSLAG

02:35.18

4*50

MEDLEY

JENTER

NORDRE LAND IDRETTSLAG

02:58.82

Gutter

Distanse

Stilart

Etternavn

Fornavn

Tid

25

FRI

JOHANSEN

MORGAN TRØNNES

00:17.22

50

FRI

BERGUM

DANIEL

00:27.47

100

FRI

BERGUM

DANIEL

01:03.69

200

FRI

DYVESVEEN

ANDERS

02:29.79

400

FRI

BERGUM

DANIEL

05:42.21

800

FRI

DYVESVEEN

ANDERS

11:40.71

25

RYGG

VESTRUM

DANIEL

00:21.97

50

RYGG

BERGUM

DANIEL

00:32.56

100

RYGG

BERGUM

DANIEL

01:15.77

200

RYGG

BERGUM

DANIEL

02:44.82

25

BRYST

jOHANSEN

MORGAN TRØNNES

00:22.19

50

BRYST

KORPBERGET

VEGARD

00:36.40

100

BRYST

KORPBERGET

VEGARD

01:26.28

200

BRYST

ROEN

MADS

03:30.50

25

BUTTERFLY

BERGUM

DANIEL

00:15.25

50

BUTTERFLY

DYVESVEEN

ANDERS

00:30.72

100

BUTTERFLY

DYVESVEEN

ANDERS

01:12.56

100

MEDLEY

KORPBERGET

VEGARD

01:13.03

200

MEDLEY

KORPBERGET

VEGARD

02:42.25

         

4*50

FRI

GUTTER

NORDRE LAND IDRETTSLAG

02:07.19

4*50

MEDLEY

GUTTER

NORDRE LAND IDRETTSLAG

02:24.80

Mix

Distanse

Stilart

Etternavn

Fornavn

Tid

6*50

MEDLEY

MIX

NORDRE LAND IDRETTSLAG

03:24.25

Øvelse 1. 100m individuell medley, damer

Klasse født 99

      1        Ingvild Korpberget                                      99       Nordre Land IL                                       1.40,07           192    

Klasse født 00

      1        Anniken Solheim                                          00       Nordre Land IL                                       1.37,62           206    

Klasse født 01

      1        Runa Rudsengen                                          01       Nordre Land IL                                       1.34,25           229    

      2        Mari Elvesveen                                             01       Nordre Land IL                                       1.36,41           214    

      3        Anna Vikersveen                                          01       Nordre Land IL                                       1.59,19           113    

      4        Nina Kornelia Wuhn                                    01       Nordre Land IL                                       2.02,06           105    

Øvelse 2. 100m individuell medley, herrer

Klasse født 98

      1        Morgan T Johansen                                    98       Nordre Land IL                                       2.09,66           59      

Klasse født 99

      1        Ørjan Stensvold                                            99       Nordre Land IL                                       1.31,72           169    

Øvelse 3. 25m bryst, damer

Klasse født 02

      1        Kathrine Vollan Midtlien                             02       Nordre Land IL                                          40,60                     

Klasse født 03

      1        Celina Kolsrud Nereng                                03       Nordre Land IL                                          41,50                     

Klasse født 04 - Alfabetisk

                 Emma Sofie Ayadi                                        04       Nordre Land IL                                          40,22                     

                 Yorusalem Yonas                                         04       Nordre Land IL                                          42,37                     

Klasse født 05 - Alfabetisk

                 Thea K. Nilson                                              05       Nordre Land IL                                          38,12                     

                 Eira M. Strøm                                                05       Nordre Land IL                                          39,53                     

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Thea Irene Nybakke                                     06       Nordre Land IL                                          46,56                     

Øvelse 4. 25m bryst, herrer

Klasse født 03

      1        Nathaniel Tjeransen                                     03       Nordre Land IL                                          26,04                     

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Konrad Magnussen                                     06       Nordre Land IL                                          58,78                     

Øvelse 5. 50m fri, damer

Klasse født 99

      1        Ingvild Korpberget                                      99       Nordre Land IL                                          38,91           213    

Klasse født 00

      1        Anniken Solheim                                          00       Nordre Land IL                                          35,97           270    

      2        Mirjam Kvamme                                            00       Nordre Land IL                                          42,87           159    

      3        Rakel Kvamme                                              00       Nordre Land IL                                          47,10           120    

Klasse født 01

      1        Runa Rudsengen                                          01       Nordre Land IL                                          37,56           237    

      2        Mari Elvesveen                                             01       Nordre Land IL                                          38,16           226    

      3        Anna Vikersveen                                          01       Nordre Land IL                                          43,41           153    

      4        Nina Kornelia Wuhn                                    01       Nordre Land IL                                          47,16           119    

Klasse født 03

      1        Celina Kolsrud Nereng                                03       Nordre Land IL                                          55,75           72      

Øvelse 6. 50m fri, herrer

Klasse født 97

      1        Nygård Vetle                                                 97       Nordre Land IL                                       1.08,85           25      

Klasse født 98

      1        Morgan T Johansen                                    98       Nordre Land IL                                          50,94           63      

Klasse født 99

      1        Ørjan Stensvold                                            99       Nordre Land IL                                          34,37           206    

Klasse født 01

      1        Adrian Nikolai Brunstad                             01       Nordre Land IL                                          54,44           51      

Klasse født 03

      1        Nathaniel Tjeransen                                     03       Nordre Land IL                                          48,12           75      

Klasse født 04 - Alfabetisk

                 Simen Buskum Fjelsatd                               04       Nordre Land IL                                       1.18,94           17      

Klasse født 05 - Alfabetisk

                 Ole Henrik Lunde                                         05       Nordre Land IL                                       1.34,78           9        

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Vebjørn Jacobsen                                         06       Nordre Land IL                                       1.55,84           5        

                 Julian Veslehaug Tjeransen                        06       Nordre Land IL                                       2.11,97           3        

                 Simen Willassen                                           06       Nordre Land IL                                       1.09,19           25      

Øvelse 7. 25m butterfly, damer

Øvelse 8. 25m butterfly, herrer

Øvelse 9. 50m bryst, damer

Klasse født 00

      1        Mirjam Kvamme                                            00       Nordre Land IL                                       1.01,10           104    

      2        Rakel Kvamme                                              00       Nordre Land IL                                       1.08,30           74      

Klasse født 01

      1        Anna Vikersveen                                          01       Nordre Land IL                                          49,04           202    

      2        Runa Rudsengen                                          01       Nordre Land IL                                          49,59           195    

      3        Mari Elvesveen                                             01       Nordre Land IL                                          51,81           171    

      4        Nina Kornelia Wuhn                                    01       Nordre Land IL                                       1.09,32           71      

Klasse født 03

      1        Celina Kolsrud Nereng                                03       Nordre Land IL                                       1.26,15           37      

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Merete Berntsen                                           06       Nordre Land IL                                       1.25,28           38      

Øvelse 10. 50m bryst, herrer

Klasse født 97

      1        Nygård Vetle                                                 97       Nordre Land IL                                       1.11,25           44      

Klasse født 98

      1        Morgan T Johansen                                    98       Nordre Land IL                                          59,03           78      

Klasse født 99

      1        Ørjan Stensvold                                            99       Nordre Land IL                                          43,03           202    

Klasse født 01

      1        Adrian Nikolai Brunstad                             01       Nordre Land IL                                       1.11,06           44      

Klasse født 03

      1        Nathaniel Tjeransen                                     03       Nordre Land IL                                       1.00,13           74      

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Vebjørn Jacobsen                                         06       Nordre Land IL                                       1.53,06           11      

Øvelse 11. 25m rygg, damer

Klasse født 04 - Alfabetisk

                 Yorusalem Yonas                                         04       Nordre Land IL                                          38,93                     

Klasse født 05 - Alfabetisk

                 Thea K. Nilson                                              05       Nordre Land IL                                          34,09                     

                 Eira M. Strøm                                                05       Nordre Land IL                                          34,40                     

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Thea Irene Nybakke                                     06       Nordre Land IL                                          44,12                     

Øvelse 12. 25m rygg, herrer

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Konrad Magnussen                                     06       Nordre Land IL                                       1.20,88                     

                 Julian Veslehaug Tjeransen                        06       Nordre Land IL                                          44,09                     

Øvelse 13. 50m butterfly, damer

Klasse født 99

      1        Ingvild Korpberget                                      99       Nordre Land IL                                          50,59           111    

Klasse født 00

      1        Anniken Solheim                                          00       Nordre Land IL                                          50,57           112    

      2        Mirjam Kvamme                                            00       Nordre Land IL                                          55,16           86      

Klasse født 01

      1        Runa Rudsengen                                          01       Nordre Land IL                                          46,75           141    

Øvelse 14. 50m butterfly, herrer

Øvelse 15. 25m fri, damer

Klasse født 00

      1        Mirjam Kvamme                                            00       Nordre Land IL                                          19,12                     

Klasse født 02

      1        Kathrine Vollan Midtlien                             02       Nordre Land IL                                          30,09                     

Klasse født 04 - Alfabetisk

                 Emma Sofie Ayadi                                        04       Nordre Land IL                                          36,31                     

                 Yorusalem Yonas                                         04       Nordre Land IL                                          32,32                     

Klasse født 05 - Alfabetisk

                 Thea K. Nilson                                              05       Nordre Land IL                                          35,60                     

                 Eira M. Strøm                                                05       Nordre Land IL                                          36,97                     

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Thea Irene Nybakke                                     06       Nordre Land IL                                          43,00                     

Øvelse 16. 25m fri, herrer

Klasse født 03

      1        Nathaniel Tjeransen                                     03       Nordre Land IL                                          21,97                     

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Konrad Magnussen                                     06       Nordre Land IL                                       1.12,88                     

                 Julian Veslehaug Tjeransen                        06       Nordre Land IL                                          52,63                     

                 Simen Willassen                                           06       Nordre Land IL                                          34,50                     

Øvelse 17. 50m rygg, damer

Klasse født 99

      1        Ingvild Korpberget                                      99       Nordre Land IL                                          45,56           179    

Klasse født 00

      1        Anniken Solheim                                          00       Nordre Land IL                                          47,18           161    

      2        Rakel Kvamme                                              00       Nordre Land IL                                          54,78           103    

Klasse født 01

      1        Mari Elvesveen                                             01       Nordre Land IL                                          45,69           177    

      2        Nina Kornelia Wuhn                                    01       Nordre Land IL                                          53,12           113    

      3        Runa Rudsengen                                          01       Nordre Land IL                                          53,37           111    

Klasse født 03

      1        Celina Kolsrud Nereng                                03       Nordre Land IL                                       1.09,15           51      

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Merete Berntsen                                           06       Nordre Land IL                                       1.26,75           26      

Øvelse 18. 50m rygg, herrer

Klasse født 98

      1        Morgan T Johansen                                    98       Nordre Land IL                                       1.13,75           28      

Klasse født 99

      1        Ørjan Stensvold                                            99       Nordre Land IL                                          44,15           134    

Klasse født 01

      1        Adrian Nikolai Brunstad                             01       Nordre Land IL                                       1.04,87           42      

Klasse født 03

      1        Nathaniel Tjeransen                                     03       Nordre Land IL                                          59,81           54      

Klasse født 04 - Alfabetisk

                 Simen Buskum Fjelsatd                               04       Nordre Land IL                                       1.30,62           15      

Klasse født 05 - Alfabetisk

                 Ole Henrik Lunde                                         05       Nordre Land IL                                       1.30,35           15      

Klasse født 06 - Alfabetisk

                 Vebjørn Jacobsen                                         06       Nordre Land IL                                       1.59,16           6        

Kommende aktiviteter

tor nov 08, 2018 @19:00 - 21:00
SU-møte
tor nov 22, 2018 @19:00 - 21:00
Styremøte
tor des 13, 2018 @19:00 - 21:00
SU-møte
tir jan 08, 2019 @19:00 - 21:00
SU-møte
man feb 04, 2019 @19:00 - 21:00
SU-møte
tor feb 07, 2019 @19:00 - 21:00
Styremøte
tor mar 07, 2019 @19:00 - 21:00
SU-møte

GIT Logo Profil FB

NLI grasrotandel stående2